Aktuální tábory

  • Krásné místo v přírodě, spousta zábavy a noví kamarádi.
  • Dobrodružné hry a soutěže, osvěžení vědomostí i o prázdninách.
  • Netradiční stezka odvahy a výlet je samozřejmostí.
  • Turnusy v délce 7 a 10 dní.

Proč jet na tábor s námi?

S pobytovými tábory máme velmi bohaté zkušenosti. Jak se říká – vyrostli jsme na nich. A z účastníků táborů se pak stali dlouholetí vedoucí. Zde je několik důvodů, proč nás tábory nikdy neomrzí: vždy jsme si s dětmi prožili spoustu zábavy při hrách, vždy jsme se bavili jejich hláškami a dospěláckými řečmi a vždy bez výjimky se především mezi dětmi vytvořily kamarádské vztahy, které trvají dlouhá léta.

Nabízíme…

Kvalitně zpracovaný program s tématem a napínavý příběh. Šlágry mezi tématy jsou piráti, Pán prstenů, indiáni, pohádky a další.

O vaše děti se postará tým zkušených instruktorů, které jsme osobně proškolili. Součástí týmu je zdravotník.

Tábory probíhají v turnusech 7 a 10 dní. Nejčastěji jezdíme do objektů, ve kterých je základna pro případ mokré varianty. Nabízíme ovšem i dobrodružnější formu tábora, třeba pod stanem.

Na co se děti mohou těšit?

Kromě zábavy, her a nových kamarádů je tu ještě jedna podstatná věc: děti jsou na jiném místě a musí se vyrovnat s touto změnou. Tábor je proto skvělá možnost vyzkoušet si, co všechno zvládnou, jak se umí postarat o sebe, jak umí pomáhat druhým a spolupracovat s nimi ve skupince. Velmi často jsou to nečekané věci, které posouvají děti v jejich rozvoji. Tento aspekt vnímáme jako velmi důležitý.