• Zajímavé aktivity, hry, celodenní výlet a koupání.
  • Vhodná příležitost seznámit děti s rytmem pobytového tábora.
  • Časové přizpůsobení podle pracovní doby rodičů.
  • Příměstské tábory probíhají od pondělí do pátku. Ráno se s dětmi potkáme a rodiče si je spokojené vyzvednou odpoledne.

Příměstské tábory aktuálně nabízíme ve Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm, Dolní, Prostřední a Horní Bečvě, kde spolupracujeme se základními školami.

Jsme otevřeni dalším možnostem. Pokud jste firma, která má zájem uspořádat příměstský tábor pro děti svých zaměstnanců, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás.

Tento typ táboru je výborný způsob, jak děti mohou najít nové kamarády, zažít spoustu dobrodružství a přitom zůstat blízko domova a spát ve své postýlce. Pokud vaše dítě ještě nebylo na klasickém táboře, je to vhodná příležitost udělat si představu, jak takový tábor probíhá. Rádi takto pomůžeme pracujícím rodičům, kteří nemají zajištěno hlídání pro děti v období prázdnin.

Děti si užijí zajímavé aktivity, hry, výlet, koupání, táborák, a určitě aspoň jedno přespání v místě, kde se tábor odehrává.

O vaše děti se postará tým zkušených instruktorů, které jsme osobně proškolili. Součástí týmu je zdravotník.

Abychom pomohli pracujícím rodičům, přizpůsobujeme harmonogram dne pracovní době. Obvykle program začíná v 8:00 hod. a končí v 17:00 hod.