• Dopoledne trocha učení a po siestě nabitý program.
  • Originální příběh, zajímavé hry nejen ve dne, výlet.
  • Program přizpůsobený vašim požadavkům.
  • Výběr objektů na míru podle velikosti skupiny.
  • Program trvá od pondělí do pátku.

Pobyt dětí mimo školu už má dnes jinou funkci a význam než dříve, kdy děti z měst jezdily do přírody, aby byly na čerstvém vzduchu. V dnešní době je spíše zapotřebí odpočinout si od výdobytků moderní techniky a nedívat se na přírodu přes nějakou obrazovku, ale na vlastní oči. Škola v přírodě je také výborná příležitost upevnit vztahy mezi dětmi navzájem. Navíc jsou v jiném prostředí než ve škole, a tak se dostávají do odlišné interakce ve vztahu žák – učitel.

Kvalitní program

Jak už název pobytu napovídá, je potřeba se dopoledne i trochu učit. Po obědové siestě si děti naplno užijí program plný zajímavých her, při kterých si přijdou na své sportovci i hloubalové. Správnou atmosféru navodí tajemný příběh. Je důležité si dát do těla, a tak nesmí chybět krátký výlet. I na škole v přírodě je potřeba mít pořádek, a proto kromě bodování her bodujeme i úklid v pokojích či chatkách.

O vaše děti se postará tým zkušených instruktorů. Součástí týmu je zdravotník a noční dozor.

Vhodný objekt

Pro vaši školu v přírodě vybereme objekt na míru. V ceně objektu je strava 5x denně a pitný režim. Osvědčilo se nám, když je konkrétní třída či škola jedinou skupinou v daném areálu. Má to spoustu nejen praktických výhod.

Spolupráce s učiteli  

Délka pobytu je obvykle od pondělí do pátku. Snažíme se pedagogům co nejvíce vyjít vstříc a jsme ochotni nastavit délku pobytu i program podle vašich podnětů. Nejste si jisti, zda vaši žáci zvládnou noční hru? Jsme přesvědčeni, že jistě ano. Z našeho pohledu jsou stezky odvahy přežitek. Bojovka pro nás znamená velkou odpolední hru, tedy od slova bojovat – ne však bát se. Raději používáme označení noční hra: nejde o to, aby děti někdo strašil za stromem, ale aby si hru užily v jiné atmosféře. Nicméně pokud si ji nebudete přát, vyhovíme vám.

Budeme se vždy snažit, abychom po každé škole v přírodě slyšeli větu jedné paní učitelky: „Moc vám děkujeme, bylo to pro nás taková malá dovolená.“

Školky v přírodě

Rádi připravíme pobyt také pro předškoláčky. Program zjednodušíme a upravíme tak, aby si jej užily i nejmenší děti.